אריזת כלים שבירים במעבר דירה

אריזת כלים שבירים היא חלק בתהליך האריזה בעת מעבר דירה. חשוב לארוז אותם בזהירות ולוודא שהם לא ישברו במהלך המעבר.

יש אנשים שמשתמשים בעיתונים ישנים, בניילון בועות או בוטנים מקלקר כדי לארוז את הכלים שלהם. זו דרך טובה לוודא שהכלים לא ישברו במהלך המעבר. אבל שיטה זו לא תמיד עובדת עבור כולם והיא עלולה להיות גוזלת זמן וגם יקרה.

דרך טובה יותר לארוז את הכלים שלך בעת מעבר דירה היא באמצעות ערכת אריזת ציוד למעבר דירה. ערכות אלו תוכננו במיוחד עבור פריטים שבירים כמו צלחות וכוסות. הם מגיעים עם מגוון חומרים כמו ניילון בועות, בוטנים קלקר, נייר ועוד שתוכל להשתמש בהם כדי לארוז את הכלים שלך בבטחה.

בעת אריזת כלים, חשוב לארוז אותם בנפרד מפריטים אחרים. הסיבה לכך היא שכלים שבירים ועלולים להישבר בקלות. כדי להימנע מכך, ארזו אותם בקופסת כלים או בקרטון מלא בבוטנים או בנייר מקומט.

הדרך הטובה ביותר לארוז כלים שבירים היא לעטוף אותם בנייר עיתון או בניילון בועות ואז לשים אותם בקופסה שרופדה בחומרים אלו.

כיצד לעטוף בבטחה כלים שבירים

כשזה מגיע לעטיפת כלים, עלינו להיזהר. הציוד עלול להישבר אם היא לא עטופה כראוי והקופסה לא חזקה מספיק. אבל איך יודעים באיזה סוג קופסה להשתמש?

אנו ממליצים להשתמש בקופסת קרטון גלי. זהו חומר יציב שיגן על כלי הזכוכית מפני שריטות או שברים במהלך ההובלה. אתה יכול להשתמש בנייר עיתון, מגבות או ניילון בועות. חלק מהאנשים אפילו משתמשים בשמיכות ישנות. הדרך הטובה ביותר להיות בטוחה היא להשתמש בניילון בועות מכיוון שהוא מספק את ההגנה הטובה ביותר לכלים.

הנה כמה טיפים כיצד לעטוף כלים שבירים כמו מקצוען:

  • התחל בעטיפת הכלי בנייר עיתון
  • לאחר מכן, השתמשו בסרט כדי לאבטח את הכלי עם הנייר ולוודא שהוא לא בולט החוצה.
  • לבסוף, הניחו את הכלי העטוף בתוך קופסה ואטמו אותו עם סרט אריזה.

עטיפת כלים עם מגבות נייר או ניילון נצמד

עטיפת כלים בנייר או בניילון נצמד היא נוהג נפוץ בהרבה משקי בית. בעת העברת כלים שבירים, יש כמה אמצעי זהירות שכדאי לנקוט. ראשית, הגן על הידיים על ידי לבישת כפפות כדי למנוע חתכים. שנית, השתמשו בחומרים המתאימים לעבודה. למשל, כדאי להשתמש בניילון בועות לכלים שאינם כבדים ואריזת בוטנים לכלים כבדים יותר. היזהר לא לערום פריטים שבירים זה על גבי זה כדי שהם לא יימעכו תוך כדי. ודא שכלי הכלים שלך יבשים לפני שעוטפים אותם בכל דבר

הדרך הנפוצה ביותר לעטוף כלים היא עם נייר עטיפה. אבל אפשר גם לעטוף אותם בניילון נצמד או בניילון בועות. עטיפות נייר הן הסוג הנפוץ ביותר של חומר עטיפת כלים מכיוון שהן זולות, קל למצוא אותן, וניתן להשתמש בהן שוב ושוב.

לעוד מאמרים

תפריט נגישות