איך לבחור קרטונים למעבר דירה

כאשר אתם עוברים דירה, חשוב לארוז את החפצים שלכם בזהירות וביעילות. זה מתחיל בבחירת הקרטונים המתאימים לחפצים שלך.

בחירת גודל הקרטון הנכון הוא מקום טוב להתחיל בו. גודל הקרטון צריך להיות פרופורציונלי לפריט שיארוז לתוכו. כדאי גם לשקול כמה פריטים יכנסו לכל קרטון וכמה משקל הם יצטרפו יחד כשאתם בוחרים איזו מידת קרטון לרכוש. כאשר אורזים חפצים כבדים, מומלץ להשתמש בקופסה גדולה יותר ולא קטנה יותר, כך שכל המשקל יתחלק באופן שווה. עליך גם לוודא שאתה משתמש בקופסאות יציבות עם ידיות ופינות חזקות, כי זה יעזור למנוע נזק שעלול להיתרחש במהלך ההובלה.

הצעד הראשון הוא להתחיל ביצירת רשימה של כל מה שאתה צריך לארוז. השלב השני הוא להבין איך אתה רוצה לארוז אותם. לדוגמה, האם אתה רוצה להשתמש בקופסאות ובניילון בועות או שאתה מעדיף להשתמש בכלי פלסטיק? השלב השלישי הוא להבין איזה סוג של קרטון יעבוד הכי טוב עבור איזה סוג של פריט. בחירת הקרטונים הנכונים היא חיונית כדי לוודא שהפריטים שלך ארוזים ומועברים בצורה מאובטחת.

כיצד לבחור את הגודל והסוג הנכונים של קרטון בהתבסס על הצרכים שלך

שני השיקולים העיקריים בבחירת קרטון הם גודל וסוג הקרטון.

ישנם מגוון גדלים וסוגים של קרטון שניתן להשתמש בהם למעבר דירה. להלן סקירה קצרה של גדלי הקרטונים הנפוצים ביותר ולמה הם מתאימים ביותר:

  • קופסאות קטנות יותר, כגון 2x2x3 אינץ', ראויות לאריזת פריטים קטנים במשרד או בחדר שינה.
  • קופסאות בגודל בינוני, כגון 3x3x4 אינץ', מושלמות לאריזת ספרים, בגדים או כלים.
  • קופסאות קרטון בגודל גדול יותר, כגון 4x4x8 אינץ' עשויות להתאים לאריזת פריטים גדולים יותר.  ישנם סוגים רבים ושונים של קרטונים שנוצרו כדי לענות על הצרכים של לקוחות שונים. הגודל והסוג של הקרטון יהיו תלויים במה שאתה מנסה לארוז ולאן אתה מתכנן לקחת אותו.

כיצד לארוז בית למעבר דירה

הסלון צריך להיות המקום הראשון להתחיל לארוז את הדברים כמו ספרים, חפצי נוי ומנורות.

יש כאלה שבתור התחלה מתחילים לאסוף את כל החפצים שלהם ולשים אותם בחדר אחד. זה עשוי להיות מועיל למיין אותם לקטגוריות כגון: כלים, ביגוד, פריטי מטבח, צעצועים, מצעים וכן הלאה. הסר כל כפילויות או פריטים מיותרים שאתה לא רוצה לקחת איתך עכשיו הגיע הזמן לארגן את הקרטונים! התחילו במיון בגדים לשלוש ערימות: אחת לכל עונה (בגדי חורף בקופסה; בגדי קיץ בקופסה; בגדים לעונות אחרות) הבא מגבות ומצעים – הכניסו אותם לקופסאות נפרדות כי הם בדרך כלל כבדים יותר

הנה כמה עצות אריזה שיעזרו לכם להתארגן ולארוז את הבית בצורה היעילה ביותר.

ביצוע השלבים האלה יבטיח שלא תשכח שום דבר.

  • ראשית, ערכו רשימה של מה שאתם רוצים להביא אתכם כשאתם עוברים דירה.
  • לאחר מכן, אסוף את כל הארגזים ושאר חומרי האריזה שאתה צריך כדי שהם יהיו מוכנים בבוא הזמן להתחיל לארוז
  • הדבק תווית על הארגזים לפני תחילת האריזה – זה מקל מאוד בפריקה!
  • לארוז את הדברים שלך ולהעביר אותם למקום חדש זו תמיד משימה לא פשוטה. עם זאת, אם אתה עושה את זה נכון, התהליך יכול להיות הרבה יותר קל.

לעוד מאמרים

תפריט נגישות